Vlastní gumový náramek s potiskem - Informace o produktu

Minimální množství 30ks - Vyrobeno ze 100% silikonu - Neobsahuje latex a olovo

Potisk gumových náramků

Vlastní gumový náramek s potiskem – Informace o produktu

Minimální množství 30ks – Vyrobeno ze 100% silikonu – Neobsahuje latex a olovo

Vlastní gumový náramek s potiskem je skvělým a levným propagačním předmětem, který se často používá pro fundraising, příležitostné akce, sportovní teamy a charitativní aktivity. Díky vlastnímu potisku lze silikonové náramky vyrobit tak, aby vyhovovaly jakémukoli účelu. Zákazníci si obvykle vybírají náramky v určité barvě, která reprezentuje určitou věc (např. červená pro boj se závislostí), ve snaze pomoci ji propagovat. Naše náramky, často označované jako gumové náramky, jsou vyrobeny ze 100% silikonu a jsou nejkvalitnější, jaké najdete. Neobsahují latex ani olovo, takže se nemusíte obávat žádných bezpečnostních rizik. Silikonové náramky silikonovenaramky.com jsou také velmi odolné; máme zákazníky, kteří nosí své gumové náramky již několik let, aniž by se utrhly nebo natrhly.

Jako slikonovenaramky.com nabízíme řadu levných způsobů, jak si přizpůsobit vlastní, jedinečný silikonový náramek. Silikonové vzory, které na webových stránkách nejsou, například vlastní usb náramek (flash disk) nebo RFID klíčenky (firma Identcore.cz), si můžete objednat přes hovor s naším sales managerem. Personalizované silikonové náramky vám umožní vytvořit něco jedinečného bez ohledu na účel nebo funkci. Chcete-li si u nás nakoupit, níže uvádíme další podrobnosti o silikonových náramcích na zakázku a také nápady na barvy gumových náramků.

Jak si přizpůsobit silikonové náramky na zápěstí

Gumový náramek s potiskem

Vlastní silikonové náramky s potiskem jsou nejoblíbenějším typem silikonových náramků. Potisk znamená, že grafiku a text naneseme na horní část silikonového náramku. Barvou, která je odolná proti opotřebení. Protože barvu nanášíme přímo na silikonový náramek, můžete tímto způsobem přizpůsobení dosáhnout největšího množství detailů. Gumové náramky s potiskem na zakázku mají také nejkratší dodací lhůtu (pouhých 14 pracovní dní). Takže jsou skvělé, pokud jste v časové tísni a potřebujete něco rychlého a levného. Potisk je žádoucí při výrobě jasně barevných náramků, protože lesklý inkoust pomáhá odlišit sdělení od matných silikonových náramků

 

.Silikonový náramek s potiskem