Na Vranovském Kaskáda race nemohly chybět naše náramky

Adrenalin, překonání limitů, zážitek na celý život a krásná příroda. Jsou synonyma pro Kaskáda race

Slyšeli jste někdy slovo Kaskáda Race?

Že ne?

Tak Vám to jemně přiblížím. Jedná se o první překážkový běh na Znojemsku. Překážky jsou rozdělené do dvou typů bez penalizace = bez trestu za nesplnění překážky a s penalizací za nesplnění překážky bude následovat trest, bez jehož splnění nebude možné pokračovat na další překážku. Překážku bez penalizace lze překonat více pokusy, znamená to tedy, že tento typ překážky opakujete. Penalizované překážky jsou označeny penalizační cedulkou. Je tedy nutné překonat tento typ překážky hned napoprvé. V případě, že je překážka nad vaše síly a nejste schopni je splnit a překonat, musíte jako trest, absolvovat organizátory určený tzv. HANDICAP (30 dřepů s výskokem) – jejich přesné provedení dostanou registrovaní závodníci nejpozději 2 dny před startem na uvedené e-mailové adresy. Tato je je samozřejmě určená i pro děti kteří ale mají svoji kategorii, na trati pro děti ve věku 5-7 let a 8-10 let není žádná z překážek penalizována.

Na této akci jste mohli potkat i naše náramky (samozřejmě jinak proč bych tento příspěvek psal). A i medaile jsme pro tuto akci vyráběli.Tento rok jsme na požádání zákazníka zvolili tyrkysovou barvu, která krásně komponuje s černým textem a jednopalcový náramek s debossem což znamená, že potisk je vtlačen do náramku. Který je o proti klasickému barevnému potisku výhodnější v tom že, vtlačený potisk logicky lépe drží.  Pro příští ročník této akce by jsme rádi zmenšili šířku náramku na klasickou velikost.

Děkujeme za možnost podílet se na tomto eventu a příští rok zase překážkám zdar. Vaše silikonové náramky a tentokrát i medaile:)

Zdroj: https://www.kaskadarace.cz/