Proč si jako reklamní předmět vybrat silikonový náramek

Silikonové náramky jsou jedním z nejprodávanějších reklamních produktů z několika důvodů...

Silikonové náramky jsou jedním z nejprodávanějších reklamních produktů z několika důvodů…

 

Pro začátek, na rozdíl od náramků Tyvek®, pletených nebo látkových. Nošení silikonového náramku je motžné opakovaně a stále. V tomto smyslu se nejvíce podobají tradičním náramkům. Protože mají nekonečnou životnost, zatímco náramky na jedno použití nelze po strhnutí znovu nosit. Jsou také oblíbenou volbou, protože na rozdíl od běžných náramků z drahých kovů, korálků, šperků apod. jsou tvořeny 100% silikonem – cenově výhodným materiálem šetrným ke spotřebiteli. Tyto náramky jsou pružné, odolné a vodotěsné, takže si po dlouhou dobu zachovávají svou pevnost a pružnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Nejlepší ze všeho je, že silikonový náramek je zcela přizpůsobitelný.

 

Nabízíme 100% „kustomizaci“  včetně jednobarevných, duhových a svítících; Způsob tisku, deboss (vtlačení), emboss (vystouplý text) a nebo pouze potisk; Šířka náramku nejčastěji se využívají – 6mm, 12mm, 15mm 20mm, 25mm.

 

Pokud hledáte náramek pro opakované použití, náš silikonový náramek je zaručeně to co hledáte.

 

Jak se vznikl název silikonové náramky?  Jaký je začátek gumových náramků.

silikonový náramek pro Jirku Krále

Silikonové náramky se často označují několika názvy včetně „gelových“ nebo „gumových“ náramků. Na začátku roku 2000 byly žluté, reliéfní verze náramků nadace Livestrong prodávané za účelem získání finančních prostředků na výzkum rakoviny tak rozšířené, že se jim začalo hovorově říkat „náramky Livestrong„. Dnes jsou v průmyslu i ve světě nejznámější jako „silikonové náramky“.

 

Žlutý silikonový náramek na ruku LIVE STRONG

 

Váš team Identcore.cz