Silikonové náramky

Možnost vyrobit od 30ks

Silikonové náramky s debossem jsou klasickým typem výroby náramků. Text nebo logo jsou vtlačeny do náramku. Toto zpracování je velmi odolné proti vnějším vlivům. Deboss náramku je také možné vyplnit barvou.

Náramek Ústí nad Labem Blades

Embossované silikonové náramky jsou pravým opakem těch debossovaných. Text nebo logo z náramku vystupují a tvoří 3D efekt na povrchu silikonového náramku. Vystupující část náramku je možné potisknout.

Silikonový náramek LEVEL

Dalším způsobem zpracování náramků je potisk. Text nebo logo je na náramek natištěno. Jedná se o nejjednodušší formu jakou lze náramky upravit.

Výroba reklamních silikonových náramků

Atypické silikonové náramky rozšiřují designové možnosti zpracování, a to doslova. Vaše logo může vystupovat až za hranice náramku. Takto zpracované náramky mohou mít kteroukoliv z výše uvedených možností povrchové úpravy.

Bezva léto silikonový náramek

Výše uvedené možnosti zpracování lze samozřejmě kombinovat. Další parametry, se kterými můžeme personalizovat náramky je velikost a šířka náramků.

Silikonové náramky vyrábíme v různých velikostech a šířkách. Základní velikosti náramků jsou: 160mm, 180mm, 202mm a 210mm.

Šířka silikonových náramků začíná 6mm, nejčastější je šířka 12mm, umíme ale vyrobit také 15mm, 18mm, 20mm a 25mm.

Naše zákazníky neomezujeme ve výběru barev. Máte možnost si vybrat jakoukoli z 2 161 barev pantone, a to jak na náramek tak i na potisk, deboss nebo emboss. Náramky mohou být také svítící ve tmě.

Pro lepší představu můžete nahlédnout do galerie nebo si prohlédnout ukázky níže.

This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

Navrhni si náramky

Probuď svou fantazii. Vytvoř si stylovej a originální silikonový náramek " šitý tobě na míru". Zkus to hned teď.

Poptej si náramky

Dochází ti inspirace...i na toto jsme připraveni. Stačí mrknout do naší galerie silikonových náramků a vyplnit poptávkový formulář.

2056
Tolik různých náramků jsme už vyrobili
916
Počet akcí na kterých byly naše náramky
1920550
Tolik kusů jsme již vyrobili