Papírové náramky Tyvek® - a proč jsou tak skvělé?

Náramky Tyvek® představují ekonomický a bezpečný způsob identifikace zákazníků.

Papírové náramky Tyvek

Náramky Tyvek představují ekonomický a bezpečný způsob identifikace zákazníků a návštěvníků na nesčetných typech akcí. Tyvek®, často označovaný jako papírové náramky, je materiál vyráběný výhradně společností DuPont™ a je známý svou odolností proti roztržení, pohodlností a lehkostí. Díky těmto vlastnostem je Tyvek® vynikajícím materiálem pro náramky.

Proč nakupovat náramky Tyvek® u společnosti silikonovenaramky.com/identcore.cz?
Náramky Tyvek® od společnosti silikonovenaramky.com jsou vyrobeny s nepřenosným lepidlem odolným proti manipulaci. Na všech našich páskách Tyvek® používáme speciální výsek, díky kterému je nelze použít, pokud se někdo pokusí pásku sundat. To pomáhá zabránit tomu, aby se účastníci událostí pokoušeli své pásky vyměnit nebo prodat. Všechny pásky jsou navíc postupně očíslovány, což představuje další vrstvu ochrany před neoprávněnými návštěvníky akcí nebo narušiteli večírků.

Papírové náramky Tyvek – velikosti 2,5 cm a 2 cm

Nabízíme 2 různé šířky náramků Tyvek®: 2,5cm a 2cm. Nejčastěji se používají 2 cm náramky Tyvek®. Jsou dostačující pro většinu akcí a používají se i jako nemocniční náramky nebo ve zdravotnických zařízeních. Nabízejí potisknutelnou plochu náramku pro vlastní logo, text nebo grafiku. Náramky Tyvek® o velikosti 2,5cm nabízejí větší potisknutelnou plochu pro přidání větších vlastních log, textu nebo grafiky. Všechny naše náramky Tyvek® pro akce jsou 25cm dlouhé a nastavitelné tak, aby se přizpůsobily jakémukoli zápěstí. Také naše papírové náramky ve velkém množství se dodávají v baleních po 100 nebo 500 kusech v závislosti na vašich preferencích.

Všechny inkousty a lepidla použité na našich náramcích Tyvek® jsou voděodolné a vysoce výkonné.

Možnosti barev a designu náramků Tyvek®

Naše náramky Tyvek®/papírové náramky se dodávají ve více než 20 různých, zářivých a živých barvách. Máme také speciální náramky Tyvek®, jako jsou bezpečnostní náramky s „duplicitním číslem“ pro párování dvou osob se stejným číslem na papírovém náramku (rodič/dítě), náramky s poukazem s odtrhávacím útržkem (skvělé pro tomboly, kontroly šatstva, bezplatné dárky atd.) Díky všem našim různým stylům a barevným náramkům pro akce snadno najdete to, co hledáte. Takový výběr barevných papírových náramků nikde jinde nenajdete.

Pokud máte zájem o naše náramky Tyvek, kontaktujte našeho obchodního zástupce. A můžete si vytvořit trendy náramky. Pokud potřebujete papírové náramky Tyvek® pro akce se speciálními úpravami, nebo si nejste jisti, které trendy náramky budou pro vás nejlepší, kontaktujte nás a my vám pomůžeme. Vlastní trendy náramky pomohou propagovat vaši značku a zvýšit bezpečnost na akcích

Náramek Tyvek
zdroj: wristbandshop.co.za