Silikonové náramky FireTV

Silikonové náramky pro internetovou televizi FireTV

Silikonové náramky FireTV

FireTV je internetová televize nejen pro hasiče. Na jejich stránkách se vysílá nespočet hasičských závodů, zajímavých akcí a hasičských challengí. Provozovatel této stránky chtěl nejen pro účastníky závodů, ale také pro fanoušky tohoto sportu nějaký předmět, kterým by mohli fanoušci tuto internetovou televizi podpořit a zároveň ukázat přízeň tomuto sportu. Provozovatel se rozhodl pro silikonové náramky a tak se obrátil na nás společně jsme vytvořili ty skvělé náramky se jménem hasičské televize.

Jak náramky vznikaly?

Zadání měl provozovatel vymyšlené a tak příprava náramků byla rychle hotová. Dominantou náramku je jméno hasičské televize FireTV, které z druhé strany náramku doplňuje text „Hasiči sledují WWW.FIRETV.CZ“. Náramky jsou ve třech barvách, černé, bílé a červené. Na všechny náramky byla použitá technologie deboss, tedy vtlačení do náramku a tím jsme zajistili dlouhou životnost náramků.

Chcete-li vlastní silikonové náramky neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu: david@silikonovenaramky.com.