Chci vlastní náramky

  BK Mohelnice má nové náramky, ale i úspěchy ověnčenou historii

  Jméno, na který je klub právem pyšný, je Pavel Pumprla, pozdější kapitán národního týmu, který aktuálně hraje za španělskou ligu ACB.

  BK Mohelnice je zkratka basketbalového klubu, který má v Mohelnici více než šedesátiletou tradici. A během ní slavila celou řadu úspěchů v mládažnických kategoriích, které byli korunovány medailemi na několika mistrovství ČR.

  Silikonové náramky, stejně jako klubová trička, dresy, ponožky nebo sportovní láhve jsou pro basketbalový klub nástrojem a symbolem klubové přízně a sounáležitosti. Jak hráčům tak fanouškům dávají možnost vyjádřit svou náklonnost a hrdost na klub, za nějž hrají nebo  kterému fandí.

  Mimo to slouží jako zajímavý suvenýr nebo odměna pro návštěvníky Mohelnice a klubových akcí.

   

  Jak náramky vypadají?

  Design náramků si basketbalový klub zvolil velice jednoduchý. Embedovaný nápis se skládá z názvu a barevného loga klubu. A to vše na prostém bílém pozadí. 

  Někdy není zapotřebí složitých designů pro dostatečně výstižné vyjádření klubové příslušnosti. A tohle je přesně důkaz, že v jednoduchosti je síla. 

  Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, napište nám na silikonovenaramky@identcore.cz a vymyslíme peckovní náramky i pro vaši značku.