BK Mohelnice má nové náramky, ale i úspěchy ověnčenou historii

Jméno, na který je klub právem pyšný, je Pavel Pumprla, pozdější kapitán národního týmu, který aktuálně hraje za španělskou ligu ACB.

Naramky Mohelnice

BK Mohelnice je zkratka basketbalového klubu, který má v Mohelnici více než šedesátiletou tradici. A během ní slavila celou řadu úspěchů v mládažnických kategoriích, které byli korunovány medailemi na několika mistrovství ČR. A naše náramky na akci zde samozřejmě nemohli chybět.

Silikonové náramky, stejně jako klubová trička, dresy, ponožky nebo sportovní láhve jsou pro basketbalový klub nástrojem a symbolem klubové přízně a sounáležitosti. Jak hráčům tak fanouškům dávají možnost vyjádřit svou náklonnost a hrdost na klub, za nějž hrají nebo  kterému fandí.

Mimo to slouží jako zajímavý suvenýr nebo odměna pro návštěvníky Mohelnice a klubových akcí.

 

Jak náramky vypadají?

Design náramků si basketbalový klub zvolil velice jednoduchý. Embedovaný nápis se skládá z názvu a barevného loga klubu. A to vše na prostém bílém pozadí. 

Někdy není zapotřebí složitých designů pro dostatečně výstižné vyjádření klubové příslušnosti. A tohle je přesně důkaz, že v jednoduchosti je síla. 

Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, napište nám na silikonovenaramky@identcore.cz a vymyslíme peckovní náramky i pro vaši značku.

 

 

Jaký je rozdíl mezi vinylovým a silkonovým náramkem na akci?

Vinylové náramky na akci jsou určené k nošení na akcích, které trvají déle než 2 dny nebo zahrnují aktivity, které vyžadují odolnější náramek. Používání silikonového náramku je možné stejným způsobem. Ale ho libovolně nasazovat a sundávat, takže je jednoduché si náramek vyměnit, pokud by jste chtěli. Silikonové náramky jsou navíc nejestetičtější a můžete z nich vyrobit parádní silikonové náramky pro lidi, kteří by se normálně nemohli obtěžovat nosit náramek. Také jsou ideální pro fundraisingové akce.

 

náramky pro Mohelnice