Basketbalový klub Mohelnice a jejich nové náramky

BK Mohelnice má nové náramky, ale i úspěchy ověnčenou historii

Naramky Mohelnice

BK Mohelnice je zkratka basketbalového klubu, který má v Mohelnici více než šedesátiletou tradici. A během ní slavila celou řadu úspěchů v mládažnických kategoriích, které byli korunovány medailemi na několika mistrovství ČR. A naše náramky na akci zde samozřejmě nemohli chybět.

Silikonové náramky, stejně jako klubová trička, dresy, ponožky nebo sportovní láhve jsou pro basketbalový klub nástrojem a symbolem klubové přízně a sounáležitosti. Jak hráčům tak fanouškům dávají možnost vyjádřit svou náklonnost a hrdost na klub, za nějž hrají nebo  kterému fandí.

Mimo to slouží jako zajímavý suvenýr nebo odměna pro návštěvníky Mohelnice a klubových akcí.

 

Jak náramky vznikaly?

Design náramků si basketbalový klub zvolil velice jednoduchý. Debossovaný nápis se skládá ze jména a barevného loga klubu. A to vše na prostém bílém pozadí. 

Někdy není zapotřebí složitých designů pro dostatečně výstižné vyjádření klubové příslušnosti. A tohle je přesně důkaz, že v jednoduchosti je síla. 

Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu: david@silikonovenaramky.com.náramky pro Mohelnice