ROZHOVOR:

Syn chtěl vlastní zmrzku, a tak rodiče založili úspěšný obchod se zmrzlinou

alt=Silikonové náramky pro Maty´s nICE CREAM

ROZHOVOR: Syn chtěl vlastní zmrzku, a tak rodiče založili úspěšný obchod se zmrzlinou

Máme pro vás příběh jako z pohádky!

Exkluzivně pro blog silikonovenaramky.com s námi udělala rozhovor majitelka unikátní znojemské zmrzlinárny Maty’s nICE CREAM, kde vyrábí jen poctivou zmrzlinu z pravého ovoce. Která si u nás nechala udělat deboss náramky.

Nedá se mi, nezeptat se hned v úvodu, copak se to vlastně ukrývá pod názvem vaší značky?

Název značky MATY’S NICE CREAM vznikl celkem přirozeně. Jelikož inspirací pro začátek našeho působení byl sen malého kluka/mého syna – Matyho, jehož přáním bylo mít svou vlastní zmrzlinárnu. Zároveň jsme nechtěli být jen obyčejná „ice cream“, ale pohráli jsme si s přidaným „n“ za účelem větší hravosti a ozvláštnění.

To zní skutečně až pohádkově. Povíte nám celý příběh, jak se takový dětský sen přenáší do reality?

Mám ráda výzvy, takže po zhodnocení všech pro a proti jsme se s taťkou přihlásili na certifikovaný kurz italské zmrzlinové univerzity, kde jsme se postupně seznámili se všemi možnými způsoby a nástroji k dosažení opravdu poctivé a kvalitní zmrzliny. Musím upřímně říct, že bez podpory rodiny by tato značka nikdy nevnikla, jelikož to pro nás všechny bylo úplně nové odvětví a k dosažení požadovaného výsledku bylo potřeba, aby se zapojili úplně všichni.

Měsíce jsme pracovali do noci, odpeckovávali meruňky, čistili ovoce a vychytávali recepty, aby byly přesně podle naší chuti, ale přitom zůstali poctivé a ovoce nebylo nezbytně nahrazováno větším podílem cukru a podobně. Až pak jsme se odhodlali naše produkty odprezentovat našim zákazníkům, kteří nám svou spokojeností a podporou naše vložené úsilí několikanásobně vrací, za což jim moc děkujeme.

Čím to, že je vaše zmrzlina nejen ve Znojmě tolik oblíbená a sjíždějí se na ni i lidé z širokého okolí? 

Náš koncept jednoduše řeší „problém“ mlsných jazýčků prahnoucích po kvalitním letním osvěžení.  :)) Naši zmrzlinu vyrábíme sami z výhradně čerstvých lokálních surovin, kvalitního mléka od farmářů, ale máme i varianty pro alergiky či vegan zákazníky, pro které nabízíme zmrzliny bez laktózy.

Troufám si říct, že v tuto chvíli už všem čtenářům tečou sliny z úst. Povězte nám, jakých úspěchů se vám podařilo doposud dosáhnout?

Za náš největší úspěch považuji, že jsme se opravdu z nuly dokázali naučit něco pro nás úplně nového a neznámého, a to v takové kvalitě, že máme neskutečné recenze i z řad odborníků, kteří se ve zmrzlinovém odvětví pohybují celý život.

Nedávno jste si u nás nechali vyrobit na zakázku velmi povedené a osobité silikonové náramky. Jak jste s nimi naložili?

Náramkami obdarováváme naše stálé zákazníky. Silikonové náramky v našich firemních barvách jsou totiž velmi krásné, cool a trendy. Proto bychom jim tímto dárečkem chtěli poděkovat za projevenou podporu.

Matys Nice cream náramky

 

Pro Maty’s nICE CREAM jsme vyrobili silikonové náramky ve dvou barevných provedeních – modré a růžové. Barvy krásně symbolizují pestrost příchutí zmrzlinárny a skvěle ladí i k interiéru obchodu. Jak pro bílé logo “Maty’s”, tak pro černý zbytek nadpisu jsme použili technologii deboss.

Silikonové náramky s debossem jsou klasickým typem výroby náramků. Logo nebo text je do náramku vtlačen. Deboss je velmi efektní a jednoduchou povrchovou úpravou a velmi odolnou vůči vnějším vlivům. Silikonové náramky jsou debossovány jak textem, tak i různými ornamenty, piktogramy nebo vaším logem.

Deboss je možné aplikovat na různé velikosti náramků a také kombinovat s dalšími povrchovými úpravami jako je emboss, potisk, barevně míchané náramky. Deboss je možné také barevně vyplnit. 

Zmrzlinárna musí být plná emocí, zážitků. Napadá vás závěrem nějaká zábavná příhoda, o kterou byste se chtěla podělit?

Zajímavá výzva pro nás byla, když nám kvůli pandemii nedodali včas nábytek do provozovny. Protáhlo se to dokonce asi o 4 (!) měsíce. Kdy jsme téměř celé léto byli nuceni fungovat v provizorním režimu o vitríně a x stolkách z Ikey. Které jsme měli odložené věci potřebné k dennímu provozu, peníze v příborníku atd:))

I tak si troufám říct, že to zážitek z naší zmrzliny nezkazilo. A lidé nás naopak velmi podporovali a tuto situaci vzali mile a s úsměvem..

Moc děkujeme, za rozhovor a přejeme vám i zmrzlinárně spoustu mlsných jazýčků. 🙂