EXTRIFIT silikonové náramky

Tak pozor! Tohle je opravdu SILNÝ partner! I náramky extrifit vyrábíme pro jistotu silnější a také s větším obvodem!

Silikonové náramky EXTRIFIT

EXTRIFIT silikonové náramky

Další z řady partnerů, na které jsme opravdu pyšní. Kdyby někdo přeci jen neznal tuto značku, krátce firmu EXTRIFIT představíme!:)

EXTRIFIT® je lídrem v oblasti sportovní výživ cílové skupiny kulturistiky a fitness v České republice. Originalita EXTRIFITU® spočívá ve zcela vlastním vývoji jednotlivých produktů, a to od úplného prvopočátku, tedy tvorby receptur na základě nejnovějších poznatků ze světa suplementace. Přes testování vlastním teamem špičkových kulturistů, výrobu ve vlastních výrobních závodech až po velmi propracovaný marketing!

Jak náramky vznikaly?

Samotné náramky vyrábíme v mnoha designech a provedeních. EXTRIFIT si vždy na design potrpí, a to opravdu oceňujeme. Co si budem… když konečný výsledek stojí za to, máte z práce větší radost!:) Kromě klasických velikostí a náramků vyrábíme také náramky s atypickým tvarem. Ten není nijak limitován a můžete si zvolit prakticky cokoliv. Část grafiky tak přesahuje přes okraj náramku a grafik si s designem opravdu vyhrál – bíle debossovaný kulturista přesahující okraje oranžového nebo černého náramku je už prostě klasika!:)

Většina náramků se vyrábím s technologií debossu tedy písma a loga vtlačeného do náramku – tisk je pak takřka nesmrtelný. Za zmínku ještě stojí různé velikosti náramků, které se pohybují od obvodu 180mm až o 210mm (standard je 202mm). Přeci jen musíme brát ohledy na vypracované ruce klientů této značky, které jsou o poznání větší než náš obyčejných smrtelníků.

Chcete-li vlastní silikonové náramky neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu:david@silikonovenaramky.com.