Gumový náramek a rychlé motorky! - VLTAVA RIDE

Každoročně pořádaná motorkářská projížďka podel Vltavy a skvělé náramky pro účastníky

silikonové náramky Vltava Ride

Silikonový náramek a Vltava Ride

Každý rok se sejdou desítky nadšených motorkářů na akci Vltava ride a jedou s větrem o závod kolem řeky Vltavy 700 kilometrů. A naše silikonové náramky samozřejmě nemůžou chybět, takže jedou s nimi. Vyhraněný styl motorek není, takže v peletonu Vltava Ride tour najdete choppery, silniční endura, klasické silničky, no prostě kompletní spektrum, které si jen dokážete představit. Ještě aby ne, standardní počet účastníků se každý rok pohybuje okolo 180 účastníků, a to už je solidní banda. A samozřejmě náš náramek nemohl chybět. Tradice našich náramků u této akce se datuje už od roku 2013 a od té doby nebyl jediný ročník, kdy by motorkáři vyrazili bez našich náramků.

Jak náramky vznikaly?

V jednoduchosti je krása a proto držíme pro každý rok stejný design. Kdyby se na náramcích neměnil ročník, jsme schopni držet po celou dobu stejnou formu pro deboss. Gumové náramky jsou pro pořádný chlapy, takže 18mm šířka je na místě. Každý ročník má svoji vlastní barvu náramků a vybarvení vtlačeného písma je vyplněné fluorescenční barvou, takže ve tmě i svítí.

Chcete-li vlastní silikonové náramky neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu: david@silikonovenaramky.com.