Gumový náramek a rychlé motorky! - VLTAVA RIDE

Zajímá Vás rychlá jízda, sjíždění Vltavy nebo náš gumový náramek? V tom případě je akce VLTAVA RIDE přímo pro Vás.

silikonové náramky Vltava Ride

Silikonový náramek a Vltava Ride

Šumění řeky vedle sebe, vůně svěží šumavské přírody a úzká asfaltová cesta vinoucí se lesem a spousta nablýskaných motorek mířících k pramenu Vltavy. Vltava Ride a silikonové náramek nemohou u této akce chybět.

Každý rok se sejdou desítky nadšených motorkářů na akci Vltava ride a jedou s větrem o závod kolem řeky Vltavy 700 kilometrů. A naše silikonové náramky samozřejmě nemůžou chybět, takže jedou s nimi. Vyhraněný styl motorek není, takže v peletonu Vltava Ride tour najdete choppery, silniční endura, klasické silničky, no prostě kompletní spektrum, které si jen dokážete představit. Ještě aby ne, standardní počet účastníků se každý rok pohybuje okolo 180 účastníků, a to už je solidní banda. A samozřejmě náš náramek nemohl chybět

Tradice našich náramků u této akce se datuje už od roku 2013 a od té doby nebyl jediný ročník, kdy by motorkáři vyrazili bez našich náramků. V jednoduchosti je krása a proto držíme pro každý rok stejný design. Kdyby se na náramcích neměnil ročník, jsme schopni držet po celou dobu stejnou formu pro deboss. Gumové náramky jsou pro pořádný chlapy, takže 18mm šířka je na místě. Každý ročník má svoji vlastní barvu náramků a vybarvení vtlačeného písma je vyplněné fluorescenční barvou, takže ve tmě i svítí.

Přejeme spoustu úspěšných výročí a cest. A těšíme se na další spolupráce. Hééén … Héééééén….

Veškeré fotky z akce zde

 

 Vaše silikonové náramky.

Vltava ride náramek na cestách