Co vznikne, když propojíte rebelské stroje Harley Davidson, příslušníky armády a válečné veterány?

Motocyklový klub ARMY RAIDERS LE!

alt=Silikonové náramky motorkářského klubu

Téměř patnáct let šlo o pouhé volnočasové sdružení kamarádů – motorkářů, ale dne 11. 11. 2018 vznikl oficiální klub ARMY RAIDERS s ambicí stát se plnohodnotným členem komunity LAW ENFORCEMENT MOTORCYCLE CLUB v ČR. A pro tyto fanoušky jsme tvořili náramky.

„Jsme aktivní příslušníci Armády ČR nebo váleční veteráni, kteří vyznávají jízdu na motocyklech HARLEY DAVIDSON”, hlásí o sobě hrdí členové.

Klub má celorepublikovou působnost s centrem na Moravě, kde se nachází jejich tzv. clubhouse.

V rámci svých aktivit klub propaguje aktivní zájem o motocykly, organizuje společná setkání svých členů a přátel klubu, rozvíjí zájem o vojenskou historii a podporuje činnost ostatních klubů v rámci ČR hlásících se k 99% motocyklové scéně na i mimo území České republiky.

náramky pro Army Reiders

 

SUPPORT ARMY RAIDERS 

Pro všechny členy i podporovatele klubu si u nás nechali Army Raiders vyrobit unikátní silikonové náramky s nápisem SUPPORT ARMY RAIDERS MOTORCYCLE CLUBVýrazný a signifikantní žlutý text jsme vtlačili (formou deboss) na stylovou černou podkladovou barvu. Díky tomu náramek působí minimalisticky a zároveň upoutá pozornost. Nejedná se však pouze o pouhý reklamní náramek, je to především symbol a poznávací znak všech motorkářů se stejnou vizí a názorem.

Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, napište nám na david@silikonovenaramky.com a vymyslíme peckovní náramky i pro vaši značku.