Motorkářské náramky pro motocyklový klub ARMY RAIDERS LE!

Silikonové náramky pro příslušníky Armády ČR a válečné veterány, kteří milují Harley Davidson

alt=Silikonové náramky motorkářského klubu

Téměř patnáct let šlo o pouhé volnočasové sdružení kamarádů – motorkářů, ale dne 11. 11. 2018 vznikl oficiální klub ARMY RAIDERS s ambicí stát se plnohodnotným členem komunity LAW ENFORCEMENT MOTORCYCLE CLUB v ČR. A pro tyto fanoušky jsme tvořili náramky.

„Jsme aktivní příslušníci Armády ČR nebo váleční veteráni, kteří vyznávají jízdu na motocyklech HARLEY DAVIDSON”, hlásí o sobě hrdí členové.

Klub má celorepublikovou působnost s centrem na Moravě, kde se nachází jejich tzv. clubhouse.

V rámci svých aktivit klub propaguje aktivní zájem o motocykly, organizuje společná setkání svých členů a přátel klubu, rozvíjí zájem o vojenskou historii a podporuje činnost ostatních klubů v rámci ČR hlásících se k 99% motocyklové scéně na i mimo území České republiky.

Jak náramky vznikaly?

Členové klubu zvolili nenápadné náramky, které mají šířku pouze 7mm, oproti klasickým, které mají 12mm. Nenápadné hnědé náramky skvěle doplňuje výraznější žlutá, která byla použitá na debossované jméno klubu.

Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu: david@silikonovenaramky.com.