Chci vlastní náramky

Oficiální náramky města Tábor

Běží liška k Táboru, nese pytel zázvoru… Kdo by neznal populární lidovku. Co je však město Tábor z písně skutečně zač?

Běží liška k Táboru, nese pytel zázvoru… Kdo by neznal populární lidovku. Co je však město Tábor z písně skutečně zač?

 

Město Tábor je se svými více než 35 tisíci obyvateli druhým největším městem jihočeského kraje a je unikátním spojením historie, současnosti, přírody, památek, kultury, sportu, klidu, ale i aktivního života. 

 

Můžete se tu toulat labyrintem uliček, objevovat malebná zákoutí kontrastující se syrovostí hradeb, prozkoumat město z vyhlídkové věže kostela nebo naopak probádat místní podzemní chodby. Kromě hvězdárny, botanické a zoologické zahrady tu mimo jiné najdete také nespočet muzeí. Od pivovarnického přes husitské až po čokoládovo-marcipánové. 

V historickém městě Tábor se tedy skutečně nudit nebudete a vřele doporučujeme zavítat sem alespoň na výlet. Začít můžete třeba v turistickém centru, kde najdete také oficiální silikonové náramky města Tábor, které vznikly při příležitosti 600 let od založení města.
A ano, samozřejmě pochází z naší dílny.

Logo města Tábor

Jak náramky vypadají?

Při tvorbě jsme ctili tzv. corporate identity (nebo-li grafický manuál) města. Na elegantním černém pozadí tedy najdete vtlačené (embossované) logo města a stejně tak signifikantním fontem vtlačené datum 1420 – 2020 symbolizující významné výročí fungování města. 

No. My i město Tábor jsme z výsledku nadšeni. Co na to říkáte vy?

Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, napište nám na silikonovenaramky@identcore.cz a vymyslíme peckovní náramky i pro vaši značku.