Silikonové náramky Hati

Hati je název knihy autorky Blanky Straňovské, pro kterou jsme vytvořili tyto náramky

alt=silikonové náramky

Hati je název knihy autorky Blanky Straňovské alias Blanche. Zároveň je to jméno jejího hlavního aktéra – vlka ze skandinávské mytologie, jež za dlouhých nocí vypráví dávné severské příběhy předků dívce Tanaki. 

Ta se z nich dozvídá nejen o životě severních národů a jejich soužití se zvířaty, o šamanech, bozích, polobozích, obrech i trpaslících, ale i o tom, jak důležité je přátelství i pro ty největší samotáře. A jak významná je pokora a respekt k matičce přírodě i k tomu, co bylo na této Zemi dávno před námi.

O čem kniha je?

Je to kniha prastarých vlčích příběhů, které si v oblastech polárního kruhu kdysi skutečně vyprávěli Inuité, Indiáni a Vikingové. Hati je jméno vlka ze skandinávské legendy, který má při konci světa sežrat měsíc.

Jak náramky vznikaly?

Náramky mají krásně výraznou modrou barvu. Po celém obvodu náramku jsou potom debossované otisky vlčích tlap. Hlavní část náramku tvoří slovo „Hati“, tedy název již zmíněné knihy.

Chcete-li vlastní silikonové náramky neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu: david@silikonovenaramky.com.