Rockové náramky pro kapelu KEKS

Kde náramky seženete a co Keks hrají?

silikonový náramek skupiny KEKS

Dle slov kapely se název zrodil při listování slovníkem, kdy ho slavnostně vyřkl dlouholetý zvukař kapely Petr Marek. Signifikantní logo, které zná snad každý poctivý rocker naopak dnes již populární grafik a fotograf Lumír Kovář. Ten mimo jiné navrhoval booklety a plakáty pro kapelu Lucie a Wanastowi Vjecy. Od té doby se tak řadí mezi uznávané a oceňované grafiky. A pro tuto skvělou skupinu. Jsme dělali náramky.

Kapela Keks za celou svou historii nasbírala nesčetně rockových fanoušků. Rozhodla se tak ve spolupráci s www.silikonovenaramky.com obohatit svůj „merch” a vytvořit pro ně několik variant náramků.

V první variantě je známé žluté logo s otiskem ruky vytištěné na decentním černém pozadí. Druhá varianta nese kromě loga vtlačený (embossovaný) text „Jak děkuje se andělům – Nářez”. Tyto náramky jsou na eshopu kapely k dostání v pánském (černé pozadí s modrým nápisem) a dámském (růžové pozadí s šedým nápisem) provedení. 

A co vy? Jste připraveni na pořádnej rokenrol? 

náramky Keks deboss

 

Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, napište nám na silikonovenaramky@identcore.cz a vymyslíme peckovní náramky i pro vaši značku nebo kapelu.