Chci vlastní náramky

  Rockové náramky pro kapelu KEKS

  Jak vznikl název kapely?

  Dle slov kapely se název zrodil při listování slovníkem, kdy ho slavnostně vyřkl dlouholetý zvukař kapely Petr Marek. Signifikantní logo, které zná snad každý poctivý rocker naopak dnes již populární grafik a fotograf Lumír Kovář, který mimo jiné navrhoval booklety a plakáty pro kapelu Lucie a Wanastowi Vjecy. Od té doby se tak řadí mezi uznávané a oceňované grafiky.

  A protože kapela Keks za celou svou historii nasbírala nesčetně rockových fanoušků, rozhodla se ve spolupráci s silikonove-naramky.com obohatit svůj „merch” a vytvořit pro ně několik variant náramků.

  V první variantě je známé žluté logo s otiskem ruky vytištěné na decentním černém pozadí. Druhá varianta nese kromě loga vtlačený (embossovaný) text „Jak děkuje se andělům – Nářez”. Tyto náramky jsou na eshopu kapely k dostání v pánském (černé pozadí s modrým nápisem) a dámském (růžové pozadí s šedým nápisem) provedení. 

  A co vy? Jste připraveni na pořádnej rokenrol? 

   

  Pokud chcete taky budovat komunitu a více se propojit s fanoušky, napište nám na silikonovenaramky@identcore.cz a vymyslíme peckovní náramky i pro vaši značku nebo kapelu.