Freestyle koloběžky SCOOTERING

Tyhle náramky jsou pro nás srdcovka. Mladí rideři na freestyle koloběžkách v městských ulicích a barevné silikonové náramky na zápěstích - to prostě pasuje!:)

Jak se vyrábí gumové náramky

Web Scootering.cz je součástí skupiny specializovaných obchodů s freestyle sporty „FOLTA SPORT“.  Tato firma se v branži pohybuje už od roku 1997. Stejně tak už trvá nějaký ten pátek naše spolupráce s panem Foltou. Aktivním sportovcem a majitelem sítě a nesmírně si této přízně vážíme.

Konkrétně web Scootering.cz, se specializuje na prodej a servis freestyle koloběžek a dalších cool vychytávek pro tento velmi oblíbený dopravní prostředek. Někdo se potřebuje vyblbnout ve skateparku, někdo se potřebuje přepravit z bodu A do bodu B a někteří ambicioznější na koloběžkách trénují triky, aby se zúčastnili četných soutěží… Každý si prostě najde to svoje!:) Koloběžky prostě stále jedou!

Od začátku naší spolupráce v roce 2014 jsou základem náramků syté barvy a jasně čitelné debossované logo s bílým vybarvením, které pozor, ve tmě svítí!:). Silikonové náramky Scootering vyrábíme také ve variantě barevně segmentovaného náramku.

Pokud máte ve svém okolí, nějakého mladého nadšence do freestyle koloběžek. Malý dáreček v podobě silikonového náramku  je jasná trefa do černého! – https://www.scootering.cz/naramky/

Přejeme spoustu koloběžkových nadšenců!:)