Silikonové náramky VITAORA

Říkají vám něco pojmy jako Technologie Poznik, optimální hydratace těla, Chromoterapie? Že ne? Je na čase podívat se na své zdraví opět z nového úhlu pohledu... tohoto projektu. A na naše náramky.

Silikonové náramky VITAORA

… Stejně tak jak jsme to udělali my, když jsme byli zapojeni našimi silikonovými náramky do tohoto projektu. Projekt firmy Vitaora se zaobírá harmonizací okolí každého z nás a je brán z několika různých pohledů a ovlivňován různými faktory.

Jeden z těchto faktorů je také zkvalitnění příjmu takové základní životadárné látky jako je voda. Jedním ze stěžejních produktů je i9 láhev, která dokáže díky výše uvedeným technologiím přetvořit strukturu vody v ní a má tak blahodárné účinky na náš organizmus a dokáže dle vědců také pozitivně působit na naše orgány. Mrkněte na video přímo od výrobce: https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=TVhYBlsCWIA&feature=emb_logo

Jak náramky vznikaly?

Vitaora náramky jsme vyrobili na základě designových požadavků firmy Vitaora. Když má zákazník jasnou představu, jde práce pěkně od ruky a během týdne jsme schvalovali vyrobené vzorky náramků. V jedné objednávce se vyrábělo hned několik designů. Kromě klasických jednobarevných gumových náramků s debossovaným textem (vtlačený text) a vybarvením, jsme vyráběli také duhové náramky se segmentovanými barvami. Barvy se tak příliš neprolínají a tvoří jasnější hranice.

Chcete-li vlastní silikonové náramky neváhejte nás kontaktovat na tel. č: 602 347 584 anebo na mailu: david@silikonovenaramky.com.