Personalizované a přizpůsobitelné vlastní náramky

Použití vlastních gumových náramků je vynikající způsob, jak zvýšit bezpečnost vašich akcí.

silikonové náramky pro pivovar Bernard

Personalizované a přizpůsobitelné vlastní náramky

Použití vlastních gumových náramků je vynikající způsob, jak zvýšit bezpečnost vašich akcí. Personalizované náramky zabrání narušitelům vstupu, aby se snažili dostat dovnitř pomocí náramků, které se běžně prodávají v obchodech s párty produkty nebo v jiných online eshopech. Gatecrasheři nebudou moci napodobit jedinečný design vašich náramků na míru!

Přizpůsobitelné náramky jsou také skvělé pro předávání zpráv zákazníkům, rozvoj vaší značky, zvyšování povědomí prostřednictvím fundraisingu, na propagační akce a další! Pokud na webu nevidíte možnost přizpůsobených náramků, která je specifická pro to, co potřebujete (například čárový kód, vlastní číslování, vícebarevné možnosti, proměnná data atd.), kontaktujte nás. Můžeme vám pomoci s téměř jakýmkoli zakázkovým tiskem náramků, který byste mohli potřebovat.

Naše přizpůsobitelné, personalizované náramky jsou k dispozici v pěti různých materiálech, z nichž každý má své vlastní vlastnosti a výhody.

Vlastní náramky Tyvek®

Tyto náramky vyrobené na zakázku se skvěle hodí na krátké, jednodenní nebo dvoudenní akce, protože jsou dlouhé 20cm  a vejdou se téměř na jakoukoli velikost zápěstí. Dodávají se v šířkách 2cm a 2,5cm. Levné náramky na zakázku o šířce 2,5cm palec se skvěle hodí, když potřebujete trochu větší plochu na přizpůsobení. Většina náramků Tyvek® na zakázku je odeslána do čtrnácti dnů a jsou skvělou volbou levných náramků.

Tento styl náramků se dodává v různých barvách, ze kterých si můžete vybrat barvu náramku. Na těchto náramcích umožňujeme pouze černý i barevný inkoust pro váš potisk, je zde dostatek prostoru pro přidání vlastních detailů. Dokonce si můžete nahrát vlastní grafiku/loga, aby byly vaše náramky jedinečné!

Vlastní plastové náramky

Tyto vlastní plastové náramky jsou o něco pevnější než Tyvek®, takže jsou vhodné pro akce delší než 1-2 dny. Nabízejí jednorázové uzamykatelné zapínání, které zabraňuje přenosu. Díky šířce od 1,5 cm až po šířku 2,85 cm máme plastové náramky, které budou vyhovovat jakýmkoli vašim potřebám přizpůsobení.

Firma identcore s.r.o. má na výběr z více než 20 barev náramků na zakázku. Máme dokonce i holografické možnosti, díky kterým váš náramek v davu ještě více vynikne. Při navrhování náramku na zakázku máme na výběr z mnoha možností barvy potisku. Dbejte na to, abyste nezvolili stejnou barvu potisku jako barvu náramku, jinak nebude pro lidi příliš viditelný, aby byl váš design zapamatovatelný.

Silikonový náramek pro Freestyle ENHA

Vlastní vinylový náramek

Nejodolnější jednorázový náramek na zápěstí, které nabízíme, vydrží několikatýdenní opotřebení. Stejně jako plastové, i vinylové náramky na zakázku nabízejí šířku od 1,5 centimetru až po 2,85  palce. Nabízíme také personalizované vinylové náramky s možností nabití peněz pro akce, které používají odnímatelné karty pro sledování aktivit, jídla, nápojů atd.

Vlastní silikonové náramky

2,5cm široký náramek. Tento oblíbený náramek se často používají jako propagační předměty nebo předměty související s danou věcí. Personalizované gumové náramky jsou neuvěřitelně odolné a vydrží roky nošení. Vzhledem k tomu, že náramek lze nasazovat a sundávat ze zápěstí, obvykle se nepoužívají pro bezpečnostní nebo identifikační účely. Nabízíme tři různé způsoby přizpůsobení: potisk, emboss a ražbu. Imprinting je způsob, kdy je přizpůsobení vytištěno na náramek, deboss je způsob, kdy je design vyryt do náramků, a embossed má design vyvýšený z povrchu náramku.

Hledáte personalizovaný fotbalový náramek, který byste věnovali své fotbalové lize? Máme pro vás řešení. Potřebujete personalizovaný náramek pro batolata, abyste měli přehled o svých nejmenších? Žádný strach. Pomocí našeho sales managera si můžete vyrobit nejrůznější diy personalizované náramky.

Látkový náramek na zakázku

Tento náramek je neuvěřitelně všestranné. Látkový náramek na míru mohou mít buď jednorázový plastový uzávěr  (často se používají pro akce, bezpečnostní a identifikační účely), nebo odnímatelný/nastavitelný plastový uzávěr (obvykle se používají jako propagační náramek nebo pro aktivity související se sportovní činností). Tento personalizovaný náramek, který nabízí plnobarevné přizpůsobení prostřednictvím sublimované látky nebo až osmi barev prostřednictvím tkané látky, jsou skvělé pro organizátory, kteří chtějí udělat velký dojem.